Maszyny

Bona Belt jest nowoczesną maszyną, która przeznaczona jest do szlifowania parkietow i podłog drewnianych. Szlifierka ta szlifuje podłogi drewniane taśmą bezkońcową. Wyposażona jest w sprzęgło dociskowe, ktore służy do równomiernego docisku bębna do podłogi. Trójstopniowa dźwignia reguluje siłę docisku bębna do podłogi zależności od granulacji materiału ściernego. Poprzez specjalny wąż bellt łączy się z dcs tworząc całkowicie zamknięty system - pył nie ma moźliwości wydostania się na zewnątrz.

Bona Edge jest szlifierką kątową przeznaczoną do szlifowania krawędzi podłogi i miejsc trudno dostępnych. Maszyna ta jest przeznaczona do bardzo trudnych prac parkieciarskich. Posiada bardzo mocny silnik 2,0kW, co pozwala na długą i spokojną pracę parkieciarza bez ryzyka przeciążenia. Poprzez specjalny wąż edge łączy się z dcs tworząc całkowicie zamknięty system - pył nie ma możliwości wydostania się na zewnątrz.

Bona Buffer Maszyna jednotarczowa o wielu zastosowaniach. Szlifierko –polerka przeznaczona jest do końcowego szlifowania podłogi przed jej zaolejowaniem lub polakierowaniem. Można jej używać także do matowienia warstwy lakieru oraz do nakładania środków konserwujących oraz oleju. Poprzez specjalny wąż buffer łączy się z dcs tworząc całkowicie zamknięty system - pył nie ma możliwości wydostania się na zewnątrz.

Bona DCS Singel Przeznaczony jest do zbierania pyłu ze szlifowania wszystkich rodzajów podłóg drewnianych. Bona DCS jest czymś więcej niż tylko odkurzaczem, jest rewolucją miejsca pracy parkieciarza. Teraz naprawdę można szlifować podłogi bez sprawiającego kłopoty zarówno parkieciarzom, jak i ich Klientom pyłu.

cyklinowanie :: odnawianie podłóg :: renowacja podłóg :: lakierowanie podłóg :: układanie podłóg :: odnawianie parkietów :: cyklinowanie parkietów :: renowacja parkietów :: szlifowanie schodów :: konserwacja podłóg :: pielęgnacja podłóg :: Żywiec :: Bielsko-Biała :: Śląsk